| BuLiNuTzACrazy a întrebat:

imi place de un baiat, dar el de mine nu stiu.Are deja o prietena. Ce sa fac ca sa ma placa, ce sa ii spun, cu toate ca nu am prea mult curaj.Cum pot sa stiu daca ii place de mine? raspuns urgent.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca are prietena,lasa-l in pace si incearca sa-l uiti.
Daca tu erai cu el si se baga alta, nu cred ca ti-ar fi placut!
Pa, pa!

| Zady a răspuns:

Ai niste idei ciudate,de ce neaparat el? are prietena, poate o iubeste poate nu,daca vrei neaparat sa incerci sa vb cu el poti face asta, dar ca o relatie de amicitie, iar daca vezi ca nu o iubeste si poate chiar te place,(ti-am mai raspuns la o intrebare de genul asta) atunci poti incepe sa flirtezi cu el.bafta

| LyKrock a răspuns:

Eu am o idee care poate merge inventeaza o chestie pentru care trebuie neaparat sa-l opresti din drum si sa i-o spui :ar suna cevA d genu " stai putin tee rogggg.deci trebuie sa-ti zic ceva " si incepi sa-i zici si evident fa-o intr-un mod mai stilat incercand sa flirtezi