| Pisicutatha69 a întrebat:

Salut TPU! Îmi place de un tip și nu pot sa ii spun ca îmi place de el... l-am refuzat de 2 ori și acum m-am îndrăgostit de el. Acum îl visez noaptea și nu pot sa adorm dacă nu pun mana acolo jos și ma gândesc la el... ce sa fac? Va rog seriozitate.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te trezesti la realitate, faci un dus si nu mai pui mana nicaieri, poate sub perna, ca sa adormi usor si rapid.

| SilentRain a răspuns:

Ce țigan este userul Chesterrlaughing)
Pai ai putea să-i zici ce simț, eventual mai lucrează la dezvoltarea ta emoțională

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te mance cancerul dacă l-ai refuzat și apoi ți-o plăcut de el, ești bipolara mâncate-ar spitalul.
Eu cred ca ești troll, sau ai pus din sanatoriu întrebarea.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Tăiați mâna -_- l-ai distrus pe băiatul ăla acum vi cu scuze sate ia dreacu-_- dreacu sate ia -_- hadicapatele dreacu-_- și cand dati se un badboy direct in brațele lui săriti -_- dreacu sate ia aseară cu nervi am dormit din cauza ta -_- măcar atâta sa zic-_- draci sate la -_- mâncarea ciuma si era sa zic acum -_- și acum o sa muncesc cu nervi -_-

| blairelovesmusic a răspuns:

Incearca sa te indragostesti de un personaj fictiv. Eu asa uit de toti baietii.

| Cheo0S a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Buna idee. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Saracuta de tine sad

| Cheo0S a răspuns:

Pai spune-i daca e baiat bun macar o sa te inteleaga si nu o sa si bata joc de ce simti. Daca mergi si iti ceri scuze si ii zici ca ai fost o proasta etc etc. Dinastea cu capul in pamant laughing
Nu ai nimic de pierdut, crede ma e greu dar chiar si daca te refuza, ai sa devi imuna la asa ceva.
Eu am plans prima data a doua oara cand am refuzat, acum a devenit o obisnuinta. Nu ma Mai afecteaza chiar asa. nu iti cade lumea in cap daca primesti un refuz desi pare asa.

| gogugogugogu a răspuns:

Ce iti spune inima, aia sa faci.