| Xshade a întrebat:

Salut TPU! Imi place sa stau dezbracat in casa doar ca seara cand aprind luminile imi este cam frica sa ma vada vecinii, credeti ca are ceva daca ma vad cand nu am perdelele trase?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Ești la tine în casă, deci faci ce vrei din punctul ăsta de vedere.
Nu poate fi considerată expunere publică indecentă intenționată și să cheme poliția. (nu-i obligă nimeni să se holbeze prin ferestrele tale)
Altfel, depinde de tine cât de pudic ești.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Seara poti sa-ti pui chiloti pe tine, mai ales daca ai geamurile deschise, ca-i jenant sa-ti vada puta tot cartierul.

| LordCristobal a răspuns:

Păi dacă ai penisul mare poți să umbli lejer in casa dezbrăcat, îți dai seama daca te vede o fata o să fie topita după tine.
Și dacă te vad mai multe fete o sa devii un idol in cartier.))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai probleme cu expunerea sau bârfele care (posibil) se vor creea despre tine, atunci da.hee hee

| Larianiel a răspuns:

Hey! Dar trage perdelele alea. laughing Ți-o plăcea ție să stai dezbrăcat, dar ei sigur au o memorie bună și vor începe să facă mișto de tine ulterior.

| StefanAdam a răspuns:

Sa nu te vada cand faci labica, in rest e bine