| eusebiu27 a întrebat:

in data de 15 am avut contact sexual PROTEJAT însă înainte de ultima runda chiar înainte sa fie introdus penisul in vagin prezervativul s-a spart undeva pe lateral nu in vârful rezervorului.Imediat ne-am oprit și nu am mai continuat, iar fata s-a dus sa urineze și sa se spele la suprafața vaginului.Țin sa menționez ca nu îmi dădusem drumul in prezervativ, iar fata era in perioada infertilă. Ciclul ei menstrual este regulat de 31 de zile, data ciclului este programată pe 23. Este vreo șansa sa rămână?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea sunt sanse. Adica chiar deloc, tinand cont de ce ai zis tu si daca a fost chiar asa.
Ca raspuns, nu o sa ramana.

In zilele ce urmeaza ar trebui sa ii vina si semnele de dinainte de menstruatie.

| eusebiu27 explică (pentru DoarBogdan):

Pai sincer sa fiu știu doar ca am scos penisul cu prezervativul pus și când sa îl introduc din nou a pocnit apoi M-am oprit. Prezervativul nu era plin pentru ca nu mi-am dat drumu

| DoarBogdan a răspuns (pentru eusebiu27):

Pai atunci nu ii face griji big grin

Dar ce prezervative tot folositi mai de vad peste tot pe aici ca se sparg? Ca in mod normal nu ar trebui sa se intample.

| Sofer a răspuns:

Nu ai de ce sa îți faci griji dacă nu ai ejaculat.

| Stegman a răspuns:

Nu stiu cum reusiti sa spargeti prezervativele. Cum sa fie sanse daca nu ti ai dat drumul? E logic ca nu.