| anonim_4396 a întrebat:

în locul prezervativului care este un mare bullshit, am putea pune pe penis când întreținem relații sexuale o punga? ce ziceți nu este buna ideea mea?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, s-a inventat deja de mult un spray care se aplica cand esti beton si se "intareste", adica se muleaza perfect pe penis si asa nu mai sunt probleme cu marimea sau ca aluneca.
Evident, la fel de subtire ca prezervativul, daca dai cu logica si bun simt, altfel...

| kandaraki a răspuns:

Mai bine un ciorap subtire, e mai eficient si mai molcalut

| AlexCristi97 a răspuns:

Prezervativul e bullshit dau punga nu e? laughing

| AlexCristi97 a răspuns:

Deci va rog pune-ti cheta cu mine sa ii luam un premiu lui Anonymous65 pentru cel mai bun troll... i-am picat in plasa, am fost mereu serios cu el crezand ca e pe bune dar acum sa fim seriosi...trebuie sa fie troll si unul foarte bun. Ca daca nu e trist rau de tot.

| Steam321 a răspuns (pentru AlexCristi97):

Te rog, mă faci sa plâng, nu a fost nici un troll doar asta este părerea mea

| AlexCristi97 a răspuns (pentru Steam321):

Cum poti debita astfel de chestii? Deja e prea mult.
Daca nu esti troll si e pe bune, intrebarea asta e dovada faptului ca ai o minte fixata pe niste chestii si nu reusesti sa treci peste. Ai obsesii si nu vrei ajutor... Nu ai motiv intemeiat sa urasti prezervativul, spui ca e bullshit, dar ai fi dispus sa iti pui o punga in locul prezervativului, care e facut astfel incat sa te protejeze si sa simti cat mai multa placere posibil.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru Steam321):

Imi pare rau dar nu te mai pot lua in serios si imi pare si mai rau daca tu nu esti troll si vrei sa fii luat in serios. Mergi la un psiholog daca vrei alta viata, daca e adevarat tot ce spui si nu vrei sa apelezi la un real ajutor (adica sa nu iti mai plagi de mila), continua sa te zbati in jegul ala de viata in care te complaci. Zici ca esti in nisipuri miscatoare, toti iti intind mana sa te salveze si tu te zbati sa te afunzi si mai tare si in acelasi timp strigi dupa ajutor... Chiar nu stiu daca esti troll si m-ai trolat 3-4 luni sau daca esti chiar asa de... nici nu mai are rost.

| AlexCristi97 a răspuns:

70% troll, deci 30%real... Foarte trist. Sa inteleg ca ce e real e ca esti frustrat si virgin sau ca femeile sunt niste gunoaie pentru tine? Trist dude, oricare ar fi adevarul, foarte foarte trist din punctul meu de vedere ca exista astfel de oameni.

| Steam321 a răspuns (pentru AlexCristi97):

Da man pentru mine toate femeile sunt curve, materialiste și gunoaie evident și da sunt virgin, frustrat, dar toata partea când mă vaicaream a fost un best troll sunt genul de om cu durere în ***ă

| AlexCristi97 a răspuns (pentru Steam321):

Aha...interesant cum ti-ai facut un alter-ego de 26 de ani, un jeg inapt, care vei fi tu peste 9 ani daca nu te schimbi. Vezi asa femeile pentru ca ai mintea inchisa si nu esti apt sa asculti o tipa, esti un frustrat si zici ca te doare in ***a pana te trezesti pe la 22-23 de ani ca esti in aceeasi situatie ca acum si nu stii ce sa faci... Si alter-ego-ul tau e si agramat sau asa esti tu de fapt? This is how you own a man-***. ("asa pui la punct un troll-jmecherash"). Peace man, im done. (Pace omule, mi-a ajuns)

| Steam321 a răspuns (pentru AlexCristi97):

A de fapt stai nu am 17 ani am 14 pardon laughing

| OrbulCuVedere a răspuns (pentru Steam321):

Si ai dureri in ****? Poate durere in cioaca. happy

| Annamaria21 a răspuns (pentru Steam321):

Si ma ta e curva si materialistă si gunoi?

| P1dgey a răspuns:

Eu zic ca nu ai toata tigla pe casa laughing)

| AndreiMarin85 a răspuns:

Haide, cand ne vedem sa incercam?