| Andrei257 a întrebat:

Salut TPU! In perioada de pubertate mi-au aparut toate schimbarile mai putin cresterea penisului. Este posibil sa-mi mai creasca? Tin sa mentionez ca am 14 ani si 2 luni

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula/obicei penisul creste si atinge lungimea definitiva in jurul varstei de 16-17 ani. Asa ca este foarte posibil ca in urmatorii 2-3 ani sa-ti mai creasca penisul, incat sa devina poate chiar mai mare decat speri sa devina, in acest moment. Multa sanatate!

1 răspuns:
| REEEAAAAADEAAAAACASSS0202 a răspuns:

Depinde de corp si de perioada de pubertate a fiecaruia.