| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand an nou fericit tuturor happy.
Acum sa trecem la subiect.
Imi place de o fata din clasa mea.
Am incercat sa ma comport cu ea cat mai dragut.
Adevarul ca m-a invitat odata sa ne plimbam, dar chiar nu mai stiu ce sa fac. Daca o dau in bara
Sugestii?
Iertati-ma daca cumva am scris gresit gramatical, nu ma criticati sunt si eu om

Răspuns Câştigător
| MarioQWERTY a răspuns:

Parerea mea e ca mai rau o dai in bara nu mergi. Daca stai sa gandesti asa putin ce poti pati de la o iesire cu o fata? Scoate-o la un suc, vorbeste cu ea, fa-o sa se simta bine alaturi de tina.e clar ca te place daca ea te-a invitat la o plimbare.

2 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Si daca o dai in bara, care-i problema?! fii sincer frate, fii cum esti si daca ii place de "ala", e perfect. daca te prefaci si o sa o ai..nu pe tine te vrea cu adevarat, ci imaginea care i-ai aratat-o.

| PsychologistT a răspuns:

Si daca iti place, ar fi trebuit sa ii accepti invitatia.
Nu ai cu ce sa o dai in bara, fii degajat.