| Mircea1998 a întrebat:

Salut TPU!
În urmă cu cateva saptamani am facut sex neprotejat cu iubita mea! Tin sa mentionez ca actul a durat doar cateva secunde, nici 5 secunde, doar am vrut sa vedem ce fel se simte, iar apoi am facut sex cu prezervativ cum facem de obicei. Nu era in nicio perioada, iar luna trecuta i-a venit ciclul cu o saptamana inainte, iar acum i-a intarziat o saptamana. Credeti ca este vreo sansa de a fi insarcinata?
PS: Avem 16 ani amandoi!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa faca un test de sarcina.
Noi putem doar sa ghicim

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ați folosit prezervativ, este posibil sa nu fie gravida.

| Fonk a răspuns:

Ceam scris anterior a fost la misto scuze.
Nu avem de unde ști dacă fata a ramas, dar poate face test sau ar fi putut lua pastila de a 2 zi. Fundă?