| adyy95 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre sexul oral vi se pare scarbos sau vi se pare ceva placut?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Scirbos e pina ala o anumita virsta dar dupa 25 de ani pun pariu ca nu.Sunt in orice caz la o virsta cind stiu ca daca ti la cineva iti e drag tot ceea ce e el ea si nimic nu t0i se pare scirbos ce apartine corpului persoanei iubite.De fapt asta tine de gusturi dar eu zic ca dupa 25 de ani daca iubesti sincer nu e scirbos deloc.

5 răspunsuri:
| gabriella85 a răspuns:

laughing)))))))))))fa si tu sex oral...si afla singur raspunsul la intrebarelaughing))))no offence

| adyy95 explică:

Am sa dau un raspuns cam misogin si usor nesimtit sa ma scuze toate fetelelaughing
Bun pentru barbati daca il fac femeilelaughing

| Candace a răspuns:

Eu sincer cred ca e oribil, si nu stiu de ce oamenii au nevoie de asa ceva

| yoelidutza a răspuns:

Mi se pare foarte scarbos...

| mikidelikkk a răspuns:

Dupa mine cred ca e super scarbos...dar pentru voi e ceva super...