| Jok12345 a întrebat:

intrebare pentru fete, daca ii fac sex oral iubitului, la final ar trebui sa-i inghit din sperma? Voi ce ati face?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sau ejaculare pe sanii sau fata

| Violleta2022 a răspuns:

Daca faci sex oral iubitului, pune-i prezervativ intai si nu inghiti nimic!

| eugeniu2020 a răspuns:

Ar fi bine sa o inghiti, contine vitamine, iti va face bine la creier, doar ai grija sa nu te ineci! succes

| Issabelle6789 a răspuns:

E posibil sa iei vreo boala cu transmitere chiar daca el nu pare bolnav! Mai bine faci asta cu prezervativ si nu inghiti nimic.

| AlMaDi a răspuns:

Nu conteaza ce fac altele, e important ce iti doresti tu.
Tu ce iti doresti, sa inghiti sau nu?
Doar raspunsul la intrebarea asta conteaza, relatia este intre tine si el, nu intre el si fetele de pe TPU.
Si orice vei decide ca iti doresti este ok.

| AMa19 a răspuns:

Buna. Este strict alegerea ta. Daca tie ti se pare un lucru excitant, sexy, provocator sau daca iubitului tau ii creeaza placere acest lucru, o poti face fara nicio retinere.
Insa, daca iti displace chestia asta, nu o face. Tine de placerile fiecarei persoane in parte.
Mult succes.

| denisaroman55555 a răspuns:

Nu e obligatoriu. Dar daca vrei. Nu te obliga nimeni.

| SpikePI a răspuns:

Salut.
Asta depinde de igiena si sanatatea lui si daca tie iti place sau nu. Daca el se spala des la penis si nu sufera de o boala cu transmitere sexuala sau de o infectie atunci da, este bine sa-i inghiti sperma, ba chiar nu numai ca nu are nici un efect negativ asupra corpului, sperma contine si vitamine benefice. happy

| Jok12345 explică (pentru SpikePI):

Pai baiatul nu a avut pe nimeni, e prima relatie, daca respecta igiena slabe sanse sa fie bolnav de ceva, nu?