| AdyIndia a întrebat:

.. Intrebarea mea este, de ce ma simt atras de femei mult mai mari decat mine de femei in varsta, nu va gaditi la femei de 50-60 de ani. laughing 30+ iar eu am 19 ani, eu nu simt nici macar o atractie pentru fetele de varsta mea, chiar nu ma intereseaza acele fete, de ce se intampla asta? Ajung sa le cunosc si cand le cunosc ba chiar aflu ca are si copii... straight face

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Schimbă secţiunea; ai poposit prea mult pe la categoria "milf", şi prea puţin la "schoolgirls".

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Aiurea frate, cum sa preferi una de 30 in locul unei prospaturi fragede? nasol, te sfatuiesc asa, meri in club agata una de 30 de ani, faceti sex, vezi cum e, urmatoarea zi agata una de 20 si vei vedea diferenta, e adevarat cea de 30 este mai experimentata, dar nu va fi la fel cum va fi cu una frageda si cu gaurica mai stransa (intelegi la ce ma refer)

| AdyIndia explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Oameni buni, nu e vorba de sex... E vorba de iubire, si de atractie fizica fata de ele... Acum daca gandim logic, ca faci sex cu una de 20, sau una de 30 tot pe acolo esti. In cazul meu nu este vorba de sex!

| Fatamuntilor a răspuns:

As zie sa-ti,, muti'' preferintele catre fete cat mai apropiate varstei tale.
De obicei femeile trecute de 30 de ani sunt maritate, au si copii si putine sunt dispuse sa aiba,, amanti' ' de varsta ta!

| AdyIndia explică (pentru Fatamuntilor):

Tocmai asta am si zis, de ce se intampla asta?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru AdyIndia):

Femeile trecute de 30 de ani sunt mult mai mature, cu mai multa experinta de cat fetele de varta ta!
Poate NU ai avut parte de atentia pe care ti-ai dorit-o din partea mamei tale in copilarie, si cauti un fel de protectie!
Daca nu e vorba de atractie sexuala, alta expicatie nu gasesc!

| AdyIndia explică (pentru Fatamuntilor):

Este vorba si de atractie sexuala, dar nu asa cum zic cei de mai sus! Asa disperat nu, este si atractie sexuala, si fizica, dar si sufleteasca!

| SkyPilot a răspuns:

Fiecare cu placerile lui, nu e nimic anormal. Am vazut o teorie conform careia noi toti suntem atrasi de persoane care seamana cu parintele de sex opus. Poate ca explicatia e acolo. Sau poate ca ai avut o experienta deosebita cu o astfel de femeie.
Cand pui mana pe o fata mai coapta, te vei simti mai bine, nu vor avea ifosele celor de varsta ta, stiu sa se miste, stiu sa aprecieze morcovul tanar si vei avea parte de momente de neuitat. Bucura-te de pasiunea ta fara nici o inhibitie!