| wicKed897 a întrebat:

Joc minecraft, si vreau un server cu hunger games, dar sa aiba si survival! Imi puteti zice un server? Dau funda celui mai bun server.

9 răspunsuri:
| robert0802004 a răspuns:

Stiu eu un server parola e hub.keicraft.net are hunger games, survival, creative, prison, mini games(in constructie serverul a suferit un fel de eroare si a fost cu totul restartat dar doar la mini games mai lipseste ceva dar serverul e bine acum)are si prison ai grija la scammeri si mai are quackecraft si pvp.

| robert0802004 a răspuns (pentru robert0802004):

Scuze am scris prison de doua ori dar mi-am amintit sa iti zic de scammeri :/ eu am fost pacalit am pierdut 20 000 de bani sadSincer eu nu prea mai joc pe servere joc pe minecraft cu moduri

| Toxicrew a răspuns:

1.De ce ai pus in categoria asta?
2.Incearca serveru asta mc.keinett.ro

| bahrinalex a răspuns:

Daca ai cont premium, sunt foarte bune serverele ( Mineplex, MCGamer, LichCraft, HiveMC etc.) dar daca ai cu crack atunci incearca Play.Minecraft-Romania.Ro sau CosmicCraft.

| Denisa_Deny_1986 a răspuns:

Play.minecraft.romania (sper caam scris corect)

| Denisa_Deny_1986 a răspuns:

Play.minecraft.romania (sper cam scris corect)

| DaNy890 a răspuns:

Eu ati sugerez serverul asta Ip:188.212.100.54:25565 Daca te-am ajutat Fundita