| TheKing123 a întrebat:

Lucrurile stau cam asa.Imi place de o fata chiar sunt indragostit de ea. Vorbim cam rar asta pentru ca eu am fost mai rece. Vreau sa pun suflet aici dar nu stiu cum. Daca îi dau mesaje nu raspunde la ele dar daca o sun in cel mult 5 secunde raspunde si este foarte vesela.Ce pot sa fac in situatia asta? Vreau sa o scot la o terasa sa bem un suc ceva dupa aia sa ne plimbam putin si la final marea intrebare daca vrea sa fim impreuna.

1 răspuns:
| Paul754880338 a răspuns:

Ea tocmai ti-a raspuns la intrebarea ta! Nu vezi?! Iti raspunde repede la telefon dar mai incet la mesaje. Clar iti cere sa o abordezi direct. Ce mai ai nevoie de incuvintarea sau raspunsurile noastre pentru a o invita in oras?!