| Fizzeru a întrebat:

M-am îndrăgostit de o fata mai mare decât mine. Și nu știu cum sa îi spun ca o plac, adică ma gândesc ca nu ar vrea sa stea cu unul mai mic decât ea. Nu știu ce sa fac, niște sfaturi?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O sa-ti treaca! Fetele se uita dupa baieti mai mari, nu mici.

| alina2k18 a răspuns:

Daca o ai mare sta cu tinewinking

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Depinde cat de mare e diferenta intre voi si de cat de deschisa e la o astfel de relatie.
Ai putea sa deschizi intr-o zi subiectul asta si sa vezi parerea ei. O intrebi ce parere are despre cuplurile in care baiatul e mai mic ca varsta decat fata, daca ar vrea o relatie asa etc.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã nu cauta relatii slabe sanse. Plus sanse si mai slabe sa vrea cu unul mai mic ca ea. Indiferent daca o placi tu. Practic daca o vrei sexual atât, poate reusesti. nu are rost sa-ti faci filme.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Tu câți ani ai? Ea câți ani are?

| NCristian a răspuns:

Care este diferența de vârstă dintre voi?