| Danieldanydan a întrebat:

m-am plictisit de viața mea, pfff singur sunt si la 18 ani nu-s urat dar nici frumos, dar am viata plictisitoare.

Răspuns Apreciat de Editori
| Ofiintă a răspuns:

Ai o viață plictisitoare și asta până în momentul în care te vor vizita grijile. În acel moment îți vei dori din nou o viață plictisioare. Ai oportunitatea de a folosi acest timp liber în folosul tău pentru ca mai apoi să nu regreți timpul pierdut.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Încearcă sa o faci sa nu mai fie plictisitoare. Ai o mulțime de lucruri care sa le faci. Joacă-te online cu prieteni.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Și ce să-ți facem? Găsește-ți niște hobby-uri.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Viata este asa cum ne-o facem. De ce nu ma pot plictisi niciodata? Nici macar nu-mi ajunge timpul pentru tot ce vreau sa fac. De facut sunt multe, doar vointa trebuie.