| anonim_4396 a întrebat:

ma confrunt cu o mare problema, am avut o relatie cu o fata si in acelasi timp, faceam sex si cu prietena ei. Intre timp, am aflat ca amandoua sunt insarcinate, ce-as putea sa fac acum? laughing)

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa mergi sa cumperi hainute pentru bebelusi. Eventual sa te dai si cu capul de pereti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti dai palme, cat mai multe. Fiindca ar fi prea drastica hotararea de a te ''spanzurat'', din simplul motiv ca ar putea fi considerata ca fiind o forma de... fuga de raspundere. big grin

| BrianSpilner a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am 20 de ani, de ce m-as spanzura?

| Freya1 a răspuns:

La o poveste de genul asta daca ar fi adevarata un om normal ar cam muri de inima nu ar rade.

| Emilian65 a răspuns:

Te casatoresti legal cu una si cu cealalta stai in concubinaj si astfel poti creste copiii de la ambele sotii.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu zic sa te casatoresti cu... a treia, ca tot aceiasi pensie alimentara platesti: 1/3 din venitul ce-l ai. laughing
Sau traiesti cu amandoua si faci program de relatii sexuale.
Am scris in gluma ca povestea, desi este de plans (de plans prostia ta), totul pare a fi o gluma (Daca nu este cumva chiar o caterinca!)

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pai poate una din ele nu o fi cu tine, dar alege-o pe cea care o iubesti si bafta la crescut copilul/ copii.

| GoldenZenith a răspuns:

Sa te castrezi. happy

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sa razi in continuare de cat de prost esti.

| HazelEyes77 a răspuns:

Suna ca scenariul unei film...serios acum chiar sunt gravide amandoua? Nu e ceva nou sub soare un threesome dar nu v ati gandit niciunul la protectie? Discuta serios cu ele pe tema asta si stabiliti ce o sa faceti mai departe. Pana la urma decizia e la ele ca e vorba de corpul lor ce fac cu sarcina daca o pastreaza sau nu. Nu e ok sa le impui ceva. Ai 2 copii dintr un foc. Felicitari! Nu sunt gemeni dar o sa se nasca cam in aceeasi perioada fiind conceputi deodata. Daca pastreaza sarcinile o sa ai doua pensii alimentare de platit. Trateaza situatia cu maturitate si asuma ti responsabilitatea. Numai bine

| BrianSpilner a răspuns (pentru HazelEyes77):

Bine dar de unde as avea eu bani sa le tin pe amandoua si sa tratez cu maturitate, am 20 de ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si te amuza rau asta vad.

| Romanul86 a răspuns:

Eu, zic să îți schimbi religia să treci la musulmani.

Răspuns utilizator avertizat
| VICTORTPURO a răspuns:

Pai acum ce a mai ramas este sa o iei pe una din ele ca sotie, si celeilalte sa ii platesti alimente, cam asta e viitorul tau de acum happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru VICTORTPURO):

De ce ar face discriminare intre ele si ar lua-o de sotie doar pe una dintre ele? Daca le-a facut copii la ambele fete, atunci un barbat ''responsabil si ''onorabil'' fara a mai sta pe ganduri se casatoreste cu amandoua. Http://www.wowbiz.ro/......t-16985875

| corbulalbrosu a răspuns (pentru VICTORTPURO):

Citeste si ia aminte : Https://:///......tor-619803

| VICTORTPURO a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu prea cred ca vor fi si ele de acord cu acest process.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Este in concubinaj cu ele; nu oficializat.