| Denonimos a întrebat:

Salut TPU. Mă iubesc cu o fată de 16 ani, eu având 20. Țin la ea enorm de mult, judecați-mă, asta e. Părinții ei nu-i permit să aibă o relație, sunt foarte severi și ne vedem pe ascuns când putem. Au aflat de mine la un moment dat și au pus o să încheie dar după câteva săptămâni iar am inceput să ne iubim și să realizăm că nu putem fi doar prieteni. Nu știu ce să fac, îmi e dragă ca ochii din cap, vreau să fiu cu ea, să le demonstrez alor ei că noi chiar ne iubim. Ce aș putea face ținând cont că ei sunt dintr-o bucată? I-am promis că o să o aștept în orice caz.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i dai pace, ca sa nu ai probleme cu Politia!
Nu uita: ea este minorq si este inca sub tutela parinteasca.

| elennax a răspuns:

Nu pot sa-i invinovatesc parintii. Nici eu nu sunt de acord cu genul asta de situatii. Daca chiar tii la ea si esti dispus sa faci un sacrificiu, asteapta sa faca 18 ani.