| Viorel54321 a întrebat:

mă numesc Alin și am 13 ani și sunt îndrăgostit de o colegă și aș vrea să mă am mai bine cu ea îmi puteți da sfaturi vă rog mai ales voi fetelor vă pricepeți vă rog ajutațimă

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daruieste-i o ciocolata, sau un corn, ceva ce stii ca-i place.
Caut-o in pauza si vorbeste cu ea. Intreab-o ce film a vazut curand si care i-a placut mult, intreaba-o ce actori preferati are, sau ce gen de filme ii plac...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te gandesti ca iti va place o relatie la varsta respectiva,te inseli,ma rog,trecand peste asta.

Dai si tu ceva ce ii place, stai cu ea, intelege-te cu ea, vobiti, mergeti prin oras povestiti de toate cele etc. Apropiete si tu de ea.

| Wargasm a răspuns:

Vorbește cu ea despre pasiunile pe care le aveți în comun (identifică-le înainte). O să te apropii astfel destul de mult.