| Alex008 a întrebat:

Ma simt ciudat.Trist,surprins,si confuz si va voi spune de ce.O sa va dau linkul de la o intrebare anterioara si sa vedeti despre ce este vorba si dupa puteti raspunde aici sau acolo la ce va voi spune si puteti raspunde si despre intrebarea aia daca vreti. Uitati linkul:http://www.tpu.ro/......olii/.Deci faza este ca imi este frica sa o invit a suc.Sunt putin mai timid.Este un baiat care trece pe a 8-a si eu trec pe a 7-a apropo si acel baiat este ca o "femeie" prin cartier daca ma intelegeti.De cateva zile l-am vazut cu o fata, iar in seara asta in spatele blocului se sarutau:( :|.Eu nu am sarutat pe nimeni pana acum si va rog nu faceti misto pe chestia asta.Problema este ca nu inteleg cum a reusit el sa o sarute...cred ca ar trebui sa-i cer niste sfaturi dar l-am batut de vreo 4 ori si nu stiu ce sa zic despre asta:)). Deci ma rog intrebarile mele sunt:

1.Sa renunt?
2.Sa incerc?
3.Ce sanse credeti ca am dupa ce ati vazut povestea aia?
4.S-ar putea chiar sa ma placa?
Mersi mult dau fundita si nu uitati sa cititi povestea de pe link si dupa asta. :*

2 răspunsuri:
| Alexutsza a răspuns:

Nu am inteles nimic. esti gay?

| HaKid a răspuns:

Mai bine vezi-ti de scoala!