| anonim_4396 a întrebat:

Mâine ies la o prima întâlnire cu o fata, pentru care am sentimente ff puternice, faza e ca a fost o prietena pe la mine acum vreo 2-3 ore și ne am jucat puțin, și mi-a lăsat o urma pe gât, ce fac, se ia dacă dau cu crema de gălbenele, se duce cât de cât pana mâine? Știu ca mai avea mama prin casa o crema pentru pete Și pistrui, dau cu ea? Merge?

3 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Zici ca te-a muscat un frate sau un prieten ca provocare sau inventezi tu ceva.

| Mynameiz a răspuns:

Ori fond de ten ori astepti sa dispara, alta solutie nu cred ca este.Bafta.

| sandaaa a răspuns:

Nu merge cu nimic, e un fel de vanataie, care o sa treaca de la sine. da iama prin geanta mamei poate gasesti ceva fond de ten.