| MariusNWM a întrebat:

Maine mi-a zis o colega ca vrea sa facem sex la scoala! Ce sa fac?

15 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In alta parte puteti face sex dar la scoala nu. Nu uitati sa folositi prezervativul pentru protectie.

| Andreeush a răspuns:

Nu o băga în seamă.
Sigur a glumit.

| Hammurabi a răspuns:

Nu te duci.
Spui că ești bolnav.

| MariusNWM explică (pentru Hammurabi):

Sau sa-i spun ca daca ii dau in mana vulpoiu' zice ca e furtun de pompieru sa se sperie?

| Plato a răspuns:

Culca-te inapoi, zi-ne continuarea.

| MariusNWM explică (pentru Plato):

Da, o seara in continuare va doresc!

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Nu știu ție, dar mie îmi e teama sa aflu continuarea rolling on the floor

| MariusNWM explică (pentru Catrice):

Hai ma, ca arata bine fata, are niste balcoane ma uit la ele ca la etajul 7 si un parter cu beci adanc.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sa continui sa visezi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Csf ai grijă la spectatori și la mormoloci să nu ajungă unde nu trebuie.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Altă întrebare rolling on the floor

| QElenaBoghiu a răspuns:

Faci sex cu ia și după care ii spui ca ai SIDA rolling on the floor

| Rux04 a răspuns:

Salut. Este riscant. Dacă se va afla puteți fi exmatriculați.

| doctorrusen a răspuns:

Fa o le catedra.Filmeaza si fa bani