| anonim_4396 a întrebat:

mărimea penisului meu in reacție este de 13-14 cm la 13 ani, este ok la vasta mea? Mi se pare cam mica

9 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Esti in crestere

| Emilian65 a răspuns:

Pentru 13 ani ai tai, penisul este peste normal(12-13 cm.).

| Sofer a răspuns:

Destul de bine. Pana mai creste pana la 20 cm mai e.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ti-ai masurat corect penisul si intr-adevar lungimea precizata, de 13-14 cm este reala, in acel caz la varsta ta de 13 ani, se poate aprecia ca marimea penisului tau este mai mult decat OK avand in vedere ca dezvoltarea penisului se termina in jurul varstei de 16 ani -17 ani. Multa sanatate!

| SG1995 a răspuns:

A de ***!
Dacă la tine e mică e clar!?
Copilaș, 13 cm e mărimea medie în România, și dat fiind că ai 13, încă vreo doi ani o să mai crească, între timp la cei 13 anișor ai tăi nici nu ar trebui să îți faci grij, abia la liceu ar trebui să te uiți după ftai, acu singura ta grijă e școala.

| denisaromina25 a răspuns:

Mai ai ce creste.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este ok.
Oricum va mai creste in urmatorii 3 ani, pana isi inceteaza cresterea definitiv.

| Quatae12 a răspuns:

Este ceva foarte normal.

| Edyy5555 a răspuns:

Este bine boss esti pe trwaba ta pana la 20 o sa mai creasca cativa cm