| GeorgescuMark a întrebat:

Salut TPU,mie imi place de o fata dar si ea ma place, dar ezita contactul vizual(nu se uita la mine)dar ma place.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GandesteRapid a răspuns:

Curaj frate. Daca sti ca te place nu ai de ce sa eziti.
De obicei fetele asteapta baiatul sa faca primul pas. (probabil ca si fata asta e timidă)
Fa-i un compliment, glumeste cu ea, tachineaz-o si invata sa o asculti.( nu sta prea mult in situatia asta pentru ca vei intra in friendzone si ea va crede ca sunteti decat prieteni )
Dupa ce va cunoasteti mai bine, invit-o in oras sau la o plimbare. Atunci e momentul sarutului.
Sper ca te-am ajutat. Poate fundă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca te place, daca ea nu se uita la tine?
Eu stiu ca cineva NU te place, cand nu se uita la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro daca o fata e topita a d..cu dupa tine pai aia te soarbe din priviri toata ziua. Cum esti asa sigur ca aia te place daca tu te uiti la ea si ea nu? Adica chiar daca e timida tot ar trebui sa se uite la tine. Nu is asa sigur de fata asta ca si tine poate ai auzit gresit sau doar pretinzi. Oricum nu cred ca ar trebui sa stai dupa ea prea mult nu mi se pare genul de fata de aia misto poate e una care asteapta baiatul sa faca totul baiatul sa ii cumpere de tate ca e e fata si ..intelegi tu. Ma rog multa bafta! Sper ca te ajuta raspunsul meu

| DroIja a răspuns:

Nu te place.
Așa devin unii bărbați psihopați și violatori.