| M371n1s7 a întrebat:

Mie imi place de o fata foarte mult dar ea are prieten si inainte cand era singura am incercat dar nu a vrut. Si acum vreau sa mi-o scot din cap dar nu pot sad spuneti-mi si mie cum as putea sa o uit sad Funda

5 răspunsuri:
| Caraman_Ludmila_2000 a răspuns:

Pai incepi prin ati gasi o ocupatie care sa-ti ocupe tot timpul liber ca sa nu mai ai timp sa te mai gindesti la ea, si fa efortul de a nu te afla prin preajma ei.
Succese:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti? ba poti! sunt atatia in situatia ta...asta reusesti daca te indepartezi de ea cat mai mult sa nu o vezi deloc, iar in timpul asta incerci sa cunosti cat mai multe fete zeci sute.

| M371n1s7 explică (pentru anonim_4396):

Problema este ca suntem colegi de clasa! straight face

| slenderica a răspuns:

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
DEAL WITH IT!

| Pisicutza1418 a răspuns:

Gaseste-ti o alta prietena! Nu zic neaparat o iubita, o prietena doar! Cu care sa iesi sa vorbesti, care sa te faca sa uiti.