| UsaDeLaGaraj1 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de o fata din liceu, in fiecare pauza cand ne vedem ne uitam de multe ori unul in ochii altuia, pauza de pauza. Acum ceva timp a venit la mine si am facut cunostinta, cu un zambet larg. As vrea sa-i dau mesaj pe Instagram cu "buna x, nu stiu daca ti-ai dat seama deja dar esti crush-ul meu" sau ceva de genul, vreau si eu idei cu ce sa mai zic dupa ce ii trimit acest mesaj si raspunde gen sa o invit la o plimbare prin parc sau nu stiu?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei intra in legatura cu ea pe un mijloc de comunicare, dupa ce veti conversa un anumit timp, la un moment dat apoti sa-i pui intrebarea : care este parerea ta in privinta iesirii in 2 la o plimbare. Succes! Bafta!

| OctavianSps a răspuns:

Cea mai buna varianta este sa ii intinzi pur si simplu telefonul si sa o rogi sa isi treaca numarul. Va aprecia mai mult ca ai avut curajul asta decat sa ii dai un banal mesaj pe Instagram cum posibil ca au facut si altii.

| UsaDeLaGaraj1 explică:

Cand am zis ''a venit la mine'' ma refer ca eram pe hol si a venit la mine si am vorbit