| SteauaFermecata402 a întrebat:

Noaptea trecuta am visat cum am sarutat o fata pe care nu am intalnit-o vreodata. Eu am crezut ca e real dar nu a fost sad a parut atat de real si s-a simtit asa de misto. Astazi toata ziua m-am gandit numai la asta. Puteti sa-mi spuneti ce a insemnat acest vis?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Visul visat, a reprezentat... un vis frumos. Atat si nimic mai mult. big grin

| SteauaFermecata402 explică (pentru corbulalbrosu):

Frate parca am mai vazut fata aia vreodata dar nu stiu unde. Nu imi pot lua gandul de la ea. Cand m-am trezit si mi-am dat seama ca e un vis imi venea sa plang, am fost oarecum dezamagit

| UnTipObisnuit a răspuns (pentru SteauaFermecata402):

Din ce tin minte ca am citit despre vise acum cativa ani, nu poti visa fețe pe care nu le-ai vazut.

| Donsavas a răspuns:

E un vis care ti a provocat niste senzatii asemeni realității. Te ai drogat cu moleculele fericirii din creierul tau. Se mai întâmplă. Si somnul are părțile lui bune.

| DorelExpertu a răspuns:

Am patit si eu ceva de genu, iar peste 2-3 zile m-am matchuit cu respectiva pe tinder.
Acum imi e nevasta si o detest.

| SteauaFermecata402 explică (pentru DorelExpertu):

Da ma da. Sa te si cred

| DorelExpertu a răspuns (pentru SteauaFermecata402):

Da ma, o văzusem când glisam pe tinder, și de aia am reținut-o și am visat-o, apoi peste câteva zile mi-a dat și ea like, și aia a fost

| SteauaFermecata402 explică (pentru DorelExpertu):

Aaaaaa ok

| zRaul123 a răspuns (pentru DorelExpertu):

Nice life story

| Bozgi200 a răspuns:

In zilele trecute ai văzut pe cineva care îți place din punct de vedere fizic fara să îți dai seama, iar subconștientul tău ti-a rearatat-o.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Mintea simte visele ca realitatea. De asta a parut atat de. Real.

| SteauaFermecata402 explică (pentru UnTipObisnuit):

Frate parca am mai vazut fata aia vreodata dar nu stiu unde. Nu imi pot lua gandul de la ea. Cand m-am trezit si mi-am dat seama ca e un vis imi venea sa plang...