| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine, dar va voi explica aici si sper sa ma ajute cineva. În primul rând sunt băiat și împlinesc 16 ani pe 12 august. Pe la vârsta de 11-12 ani am descoperit ceva ciudat la mine. Mă uitat la televizor la scene sexy sa zic așa si îmi strângeam penisul între picioare sia exciam, mă simțeam bine deși nu prea știam eu bine. Acum e la fel, mă uit la filme porno, îmi strâng penisul între picioare si după ceva timp, în care sunt foarte excitat, ejaculez. Mă si masturbez normal si ejaculez cam după 2 minute, dar asta nu are nicio relevanță. Mă poate lamurii cineva ce e cu chestia cu strânsul penisului între picioare? Si daca e normal? (Ps:sunt virgin )Ofer fundă, mersi anticipat...

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este ceva normal. Asa s-a format la tine reflexul neconditionat de a ejacula in aceste conditii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa reactionezi tu cand esti foarte exicitat si nu esti singurul. De ce ar fi asta un motiv de ingrijorare?

| PsyhoChild a răspuns:

Pai este ca si cum ai penetra un vagin. Daca vrei placere mai mare poti folosii lubrifiant.(ulei, apa, sapun cand esti in cada etc.).