| MissPussy a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac la scoala un coleg de-al meu se intoarce mereu la banca in timpul orei si se uita la mine si se blocheaza si uneori ramane cu gura cascata. Cea mai buna prietena a mea sta in banca cu mine dar si ea zice ca acel baiat o priveste mereu dar alta colega zice mereu ca pe mine ma priveste dar nu inteleg. Oare dc ma priveste si deja lui ii place de alta fata din clasa c cand stateam cu el in banca mereu statea ff aproape de mine oare dc? Va rom spuneti-mi sunt foarte confuza!

Răspuns Câştigător
| BiiaSomerhalder a răspuns:

Pai. nu stiu, poate, poate. va place pe amandoua pe tine si pe fata de la cls " c "
Funda / vot?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Daca nu stii tu, care esti colega lui! De unde sa stim noi de ce te priveste?!straight face

| Tiberius a răspuns:

Probabil e retardat.

| Iza_1189 a răspuns:

Poate te place si pe tinehappy

| IDaniel a răspuns:

Poate si cu siguranta se uita la decolteu tau daca ai