| dfcsb97 a întrebat:

o colega de-a mea tot incearca sa se bage in seama cu mine, sta mult pe langa mine in clasa si se aseaza langa mine in banca in pauza. asta inseamnca ca ma place?

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Pai tu ce crezi? Daca nu te placea cred ca te evita thinking

| simonika0000 a răspuns:

Da e clar cai place de tine(mai ales daca nu o stii de fata care sa-si bata joc de baietii)cred ca ar trebui ca atunci cand se aseaza in banca cu tine sa o inviti undeva prima intaknire sa fie in grup iar apoi doar voi doi...happy
sper sa-ti fie de ajutor si sa primesc si eu o fundita