| iMuzic a întrebat:

o femeie mai invarsta decat mine imi face complimente ca arat bine, ca sunt frumos ce inseamna?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are baba pofte vrea trufandale, o fi gravidălaughing Cît de în varsta e ea? 70 ani? Si tu cîti ani ai

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a dat de inteles ca te-a remarcat si faptul ca ar accepta sa intretineti o partida de ''nebunii nevinovate''. big grin Daca crezi ca merita... incearca, NU ratata ocazia. big grin

| Sofer a răspuns:

Poate te place. era mai ok daca spuneai si ce varsta are?

| Goete a răspuns:

Ii aduci aminte de baiatul ei

| GirlOnline81 a răspuns:

Înseamnă ca ea e "o femeie mai in varsta", iar tu un tânăr morcovel in cautare de experiențe.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Esti un flacau frumos!

| Spartacus12345 a răspuns:

Ce poate sa insemne, vrea sa i-o bagi

| copac1234 a răspuns:

Ai prea putine detalii si informatii ca sa tragem o concluzie