| AlexCicura a întrebat:

o sa va explic pe scurt o chestie.
Am 16 ani si de obicei ies afara cu vreo 3 amici, inca un băiat si 2 fete.Una dintre fete il place pe băiatul acela iar cealaltă cred ca ma place pe mine dar e foarte diferită de cealalta deoarece bate apropouri despre sex, dragoste si stiti voi. Vreau să-i dau ce vrea numai ca nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa o facem.
FARA RASPUNSURI GEN CA-S MIC SA INVAT SAU MAI STIU EU CE...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate şi tu apropouri că vrei când eşti singur cu ea.
Dă-i de înţeles că vrei şi tu la fel ca ea.

| Valentina8 a răspuns:

Nu o intrebi laughing Gaseste un loc retras precum casa ta sau casa ei cat sunteti singuri, si de la saruturi se trece mai departe. Atat laughing