| RoninKuzuri a întrebat:

Pe 13 Martie am fost pe la prietena mea si ne-am pupat, ne-am mangaiat pana cand am ajuns sa ne mangaiemi organele genitale unul de celalalt nu am facut dragoste doar ne-am mangait. Prietena mea spune ca ea crede ca e insarcinata dar eu sunt 100% sigur ca eu nu mi-am dat drumu, din cate am citit pe net primul simptom al sarcini este ca ii intarzie menstruatia, ei i-a venit menstruatia normal prima oara dar acum a 2 a oara a intarziat cateva zile dar a zis ca si inainte ii intarzia cateodata! Este posibil sa fie insarcinata? Va rog ajutati-ma dau funda!

16 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Nu e insarcinata daca nu ati facut sex

| mihai69 a răspuns:

Nicio șansă. E doar prost informată și speriată de bombe și catastrofe.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost penetrare si ejaculare in vagin, nu poate fi gravida.

| SG1995 a răspuns:

Dacă i-a venit ciclul, și nu ai ejaculat în ea, e okay. E de știu că o sarcină se formează la minim 5 zile după actul sexual, și testul se poate face parcă la minim 11 zile, deci ar trebui să facă un test.

| Florin1303 a răspuns (pentru SG1995):

Nu prea ar trebui, pentru ca nu a ejaculat in vagin! Deci nu are rost sa-l faca, l-ar face degeaba.

| GoldenZenith a răspuns:

Sarcina fara contact sexual nu se poate. Decat daca e Fecioara Maria.
Paranoia.

| Goddess23 a răspuns:

Atat timp cat nu ai ejaculat in vaginul ei sau nu i-ai introdus sperma in interior nu sunt sanse sa fi ramas insarcinata in special daca i-a venit si menstruatia si a avut o cantitate si culoare normala. Menstruatia peste sarcina e diferita si tine 1-2 zile in cantitate foarte mica.

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Sunt 0% sanse ca ea sa fie insarcinata! Atat timp cat nu ai penetrat-o si nici n-ai ejaculat macar pe vaginul ei sunt 0% sa ramana!

Răspuns utilizator avertizat
| Mirela27 a răspuns:

Poate sa ramana doar daca aveti contact sexual, dar voi nu ati avut asa ca nu e însărcinată.

| sarahhh2709 a răspuns:

Nu e însărcinată. Spune-i că dacă nu ați avut contact sexual (adică nu ti-ai bagat-o in vaginul ei) nu are cum sa ramana însărcinată. Și întârzierea este doar o dereglare hormonala.

| RoninKuzuri explică (pentru sarahhh2709):

Ea este virgina si penisul meu a intrat putin inauntru dar nu cat sa ii rupa himenul, oare e posibil?

| RoninKuzuri explică (pentru sarahhh2709):

Ea este virgina si penisul meu a intrat putin dar nu atat de mult incat sa ii rupa himenul. Oare e posibil sa ramana insarcinata asa?

| Florin1303 a răspuns (pentru RoninKuzuri):

Daca nu ai ejaculat nu are cum!

| MishuMi a răspuns:

NU

| trasalica a răspuns:

Ar putea fi...cu altul