| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine joaca top eleven si are nevel 3 se merita sa imi fac contract la drepturi media acela cu "Invinge-ti adversarii pentru a obtine mai multe jetoane". Cate jetoane iti da daca castigi un meci.Va rog sa zica doar cei care stiu. Funda

2 răspunsuri:
| maryantheboss1 a răspuns:

Iti da 1 T pe meci in campionat si daca te califici adica treci de grupe la liga campionilor iti 2 T, si la fel in cupa daca castigi cupa iti da 5 T, atentie daca o castigi, cel mai bun e e ala iti da zi de zi 1 T si la a4a zi iti da 2 T, fundawinking

| georgedb a răspuns:

Pentru tokeni gratuiti intrati aici http://topeleventokens.tk, dar daca bagati emai sau parola gresita de la facebook nu primiti nimic
doar odata merge sa bagi mail si parola deaorece e pe IP din conditii de securitate