| clickdreaptadelete a întrebat:

pentru inceput scuze de categorie.cine imi poate spune cat costa un nokia 5230 la liber[fara abonamet] sau la prelungirea unui abonament la momentul actual. zilele urmatoare ma interesez si cine mi-a spus pretul corect are funda.va multumescwinking

2 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Http://www.telportal.ro/preturi-Nokia_5230.htm

aproximativ 600 ron la liber si la prelungire de abonament depinde de ce abonament ai si de la ce operator...

| MiRuNiKaa a răspuns:

Eu vreau sa-mi iau si m-am interesat si e de la 200 lei pana la 390lei-400