| AlinMilarez a întrebat:

poate e o intrebare penibila dar sunt in dilema, la baieti primul act sexual daca este cu prezervativ tot dezvirginare este sau trebuie fara?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Primul contact sexual înseamnă dezvirginare; nu contează că are loc protejat sau neprotejat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale;

| RAY a răspuns:

Normal ca tot desvirginare este

| Emilian65 a răspuns:

Cu prezervativ sau fara, primul act sexual duce la dezvirginare, atat la fete cat si la baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, trebuie sa i-o bagi in fund pana la bile, din prima, fara preludiu, fara prezervativ, fara avertisment si fara clisma inainte. Asa (se) dezvirgineaza barbatii adevarati.

| AlexLK a răspuns:

Primul act asta inseamna.