| contanonim37 a întrebat:

Salut TPU, puteti sa imi dati niste sfaturi de a iti face o iubita usor?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceri nr de telefon la alea care te atrag

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cumpără bemve sau umflă-te cu steroizi.
De preferat prima variantă.

| Goete a răspuns:

Umbla cu un anunt pe bat

CAUT IUBITA USOARA

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Încredere în tine, stima de sine ridicata, gândire pozitiva, oleacă de "papagal" ( sa ai vorbele la tine ) și sa fii aranjat cat de cat. Ai astea, te-ai dus, ai abordat și gata ești. Ăștia care sar de cur în sus ca trebuie mașină și bani își exprima doar frustrările interioare. Am văzut băieți care au agățat cu un Logan și nu aveau un ban în buzunar dar aveau chestiile enumerate mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta ai si ce stii sa faci.
Eu de exemplu stiu o tipa in California care cauta pe cineva.
E foarte inteligenta.
Tu pe ce nivel esti?

| ionur a răspuns:

Bani mașină și casa și mulți bani.

| Goete a răspuns (pentru ionur):

Asta chiar functioneaza in Romania?
Nu imi vine sa cred ca citesc atat de des chestii asemanatoare

| ionur a răspuns (pentru Goete):

Asta este peste tot.

| Goete a răspuns (pentru ionur):

Imi pare rau pentru experientele tale negative.

Nu sunt de acord cu faptul a fetele vor doar tipi cu bani

| Anonimalex6996 a răspuns:

Salut. Acum depinde de tine. In principal incearca sa fi mai tupeist. In ziua de azi...din pacate... fetelor le cam place asta. Nu fi un timid caruia sa ii fie frica sa zica ceva. Pana la urma, o viata avem. Incerrca ca nu ai nimic de piedut. Nu ii place uneia, o sa ii placa alteia.

| Raspundebine1 a răspuns:

Aveam o iubita care era femeie si ii placea ca am triceps gusa de pelican, incearca

| ValeriuSUkaru a răspuns:

Ramai la laba