| SebastianMarin a întrebat:

Puteți să imi recomandați niste magazine de unde ași putea să cumpăr un parfum bărbătesc?
P.S.-nu vreau să fac comandă.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazinele de firma din mall-uri.

| TanteMarianne a răspuns:

Douglas,Marionnaud,Sephora, DM. Poti gasi parfumuri barbatesti si la cateva magazine de haine de exemplu la Pull and Bear. Daca esti din Bucuresti poti sa te duci si la un magazin numit TATI din mall Veranda.(sunt foarte ieftine, miros bine si raman pe piele destul de mult timp)

| Allexanndrra005 a răspuns:

Pai,ai putea:
Emag
Aoro

Sau, daca stii pe cineva care este reprezentat la Oriflame sau Avon, poti si de acolo cumpara parfumuri.