| Flaviu2000 a întrebat:

Salut TPU,recent am vorbit cu o fata pe whatsapp,mie imi placea de ea dar ei nu ii placea de mine,asa cred,apoi am inceput sa o alint si cred ca incetul cu incetul devenea a mea,dar ea avea crush,am intrebat-o la un moment dat daca ma ia la misto,ea mi-a scris "Tu crezi ca fac misto?" iar eu am citit "Te superi daca fac la misto?" si ne-am certat,eu am intrebat-o daca mai e suparata (dupa o zi) ea a spus ca da,am intrebat-o ce sa fac ca sa nu mai fie suparata,ea a spus sa o las,eu am intrebat-o daca pentru totdeauna iar ea a zis ca nu, pana ii trece.Eu de obicei vorbesc cu ea cu "pui",mi-a zis sa ii zic puiut dar ea mi-a scris "aha...", Ce sa fac sa nu mai fie chiar asa suparata? Ma place? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Nu te place.
De aia nu ti-a raspuns nimeni la intrebare, nu au vrut sa-ti raneasca sentimentele. Norocul tau e ca ai dat de mine.