| ALEXXXL19 a întrebat:

recent m-am culcat cu o fata dar am folosit prezervativ pot să iau o boala ceva și mai sunt virgin dacă am folosit prezervativ? Mersi

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, nu poti lua nicio boala de fa fata respectiva. Dar, in urma actului sexual, fie el protejat sau neprotejat, nu mai esti virgin.

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu ai nicio boala happy teoretic nu mai esti virgin. felicitari!

| mihai69 a răspuns:

Există boli de care nu te protejează un prezervativ.
Virgin NU mai ești dacă ai făcut sex cu un partener, indiferent cu ce erai îmbrăcat.

| kandaraki a răspuns:

Poti sa iei o boala, dar e mica sansa, oricum prezervativul nu garanteaza 100% protectie, din moment ce ai facut sex, nu mai esti virgin.

| cristi10grei a răspuns:

Ce bola sa ei ma coane daca ai folosit protectie, poti sa ei latei doar, si sar pute-a sa fi tot virgin

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Sansele sa iei o boala sunt de 1%. Virginitatea se pierde la primul contact sexual si nu are legatura cu "ata".