| Ropidox a întrebat:

Sa incep cu inceputul acum cateva zile am fost la un majorat si acolo am cunoscut o fata,toate bune si frumoase am dansat ne-am zambit toata seara mi-a spus ca sunt dragut,etc.
Si sincer sa fiu m-a cam dat peste cap.A doua zi am zis sa o caut pe facebook,am gasit-o si i-am dat cerere de prietenie, problema este ca mi-a dat BLOCK in loc de ADD.Sau cel putin asa cred,am intrat pe facebook-ul unui prieten am cautat-o am gasit-o si pe langa asta poate ziceti ca sunt exagerat am vrut sa vad daca o gasesc in listele de prieteni ale altor prieteni (precizez ca stiu o parte din prietenii ei),ei bine ea nu apare nici la ei in lista, dar totusi daca o caut la search o gasesc si am si accesul la pagina.Astept pareri despre situatie si de problema cu facebook-ul

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ce copil esti nu puteai sa ai ceri nr de tel -uite cum te complici aiurea.Asa o sunai in momentu in care ai vazut ca ceva nu e oki deh.Lasa chatu si sun-o, invit-o in Oras si vb cu ea. Apoi deh.Nush nu cred asta e o solutie sa vb cu o fata -Poate prima oara dar face to face e oki.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da, tia dat block laughing. mintea femeilor e un paradox.