| anonim_4396 a întrebat:

Sa va prezint problema.
Eu cu prietena mea avem o relație la distanta, asta nu prea conteaza.
Am fost prima data la ea luna trecuta sa ne vedem, dupa 1 an jumătate de vorbit pe internet. (sa stiti ca vreau sa ma mut la ea in caz de se mai găsește cineva sa zica ca, cauta-ti alta mai aproape, nu pot si nu vreau sa caut pe altcineva, multumesc)
Ok, am luat trenul, am făcut mult pana la ea, vreo 14 ore.
Pusesem o intrebare atunci, (o sa o prezint pe scurt).
Am vrut sa facem sex, am închiriat o cameră pe ziua aia, totul bine.
Am intrat in cameră, ne-am sărutat, bla bla, până m-am pus sa ii fac oral (asta ii place foarte mult).
I-am făcut, mi-a făcut si ea mie însă aveam probleme cu penisul, pur si simplu nu voia sa stea in stare de erectie. Nu am reușit sa facem cine stie ce, am incercat sa i-l introduc insa era in stare de erectie slabă. L-am introdus putin insa imediat dupa am terminat (am uitat sa precizez ca pentru mine cat si pentru ea e pentru prima dată). Ok, am lasat-o asa, am zis ca o sa mai incercam mai tarziu, însă aceeași problemă, nu voia sa se trezească. I-am introdus degetele si a fost ok, macar asa sa o fi "împlinit".
Am dat atunci vina pe oboseala, nu dormisem de mai bine de 30 de ore.
Ok, a fost ok, macar ne-am văzut pentru prima dată, ne-am plimbat, a fost frumos. (deci astea s-au intamplat acum o luna).

Ieri, ne-am văzut pentru a 2 a oara, tot cu trenul am venit, inițial am vrut sa merg cu avionul insa a fost din scurt toata decizia si a ramas ca o sa vin iar cu trenul si o sa dorm la ea, sa fiu odhinit. Am ajuns, m-a luat tatal ei din gara cu masina, totul frumos, am mancat am vorbit, sunt foarte de treabă ai ei. Însă n-am vrut sa facem ceva la ea acasa, sa nu fi riscat sa ne prinda ai ei.
Ok, a 2 a zi am mers in oras, unde am închiriat o camera si la fel, ne-am sărutat, luat in brate etc. Am dezbrăcat-o, eu deja o aveam scu*ata, toate cele bune. Am.zis sa merg la baie ca sa termin o data ca a 2 oara sa fie ok, sa ma tina ceva(de, asa auzisem). M-am întors, nu o mai aveam..., m-am pus sa ii fac un oral iubitei si s-a mai trezit, dupa mi-a făcut si ea si a fost ok.Mi-am pus prezervativul si am început sa o facem. Nu m-a tinut mult pentru ca na, prima experiență, vreo 2 minute am făcut-o dupa care am terminat.M-am simțit împlinit ca am reușit macar atat fata de data trecuta. Am fost la baie sa ma spal dupa, m-am intors si ea a constatat ca sangereaza. Mi s-a parut normal, s-a dus, s-a spalat însă tot sângera. M-a trimis până la urma sa-i iau absorbante. I-am luat si-a pus dupa care am zis sa iesim pe afara sa ne plimbam putin si sa mâncăm ceva. Dupa aproape 2 ore, ne-am intors inapoi, s-a dus sa verifice sa vada cum e si a zis ca i-a mai curs putin. S-a spalat iar si a fost ok. Ne-am pus in pat, ne-am sărutat, nu mai stiu ce am făcut. De data asta aceeași problemă ca prima dată, nu voia sa se mai trezeasca, normal aveam de gând sa o ma facem macar o data. Am stat ce am stat, se mai trezea însă se culca imediat inapoi. M-am pus sa-i fac un oral, era ok, mi se trezise insa involuntar am terminat iar.
Am fost la baie, m-am spălat și m-am intors, nu ma mai simțeam asa excitat, deci nu voia sa se mai trezească.
Am mai stat ce am mai stat si nimic nimic. Pur si simplu nu ma mai simțeam excitat, nu mai aveam fiorii aia. Deja intram in criza de timp, intr-o ora trebuia sa plecam ca sa prind trenul. Fix în ultimul moment inainte sa plecam mi s-a mai trezit cat de cat, i-am introdus iar penisul insa nu a durat mult. Mai puțin decât prima data.
Cam asta e problema, nu stiu ce sa mai fac, ok când ne-am văzut prima data am dat vina pe oboseala, 30 de ore nedormite+14 ore de mers cu trenul. Normal acum a 2 a oara.Am vrut sa vin cu avionul deoarece e un chin cu trenul, sa stai atat, mori de plictiseala. Insa a fost prea din scurt decizia de a veni la ea iar si n-am mai apucat sa-mi iau bilet de avion si a ramas ca o sa vin cu trenul si am sa dorm la ea o seară, aia e. Ne vedem cam o data pe luna pentru un timp, pana o sa ma mut la ea si nu pot sa-mi dau seama daca chiar am eu o problema, sau altceva. Normal acasa, cand ma masturbez, e totul bine.
Dar cand am fost cu ea, la inceput m-am simtit excitat dar dupa vreo cateva ore nu a mai fost la fel, pur si simplu nu mai eram excitat, nu stiu de ce.
O fi din cauză ca m-oi fi obișnuit cu ea, adică dupa cateva ore de stat asa goală lângă mine ma gandesc ca nu mi s-a mai parut cine stie ce, daca înțelegeti. Poate o fi venit si oboseală iar dupa aia, dar eu zic ca e mai puternic simtul ala, dorința de a face sex.
Chiar nu stiu ce sa fac, voi ati trecut prin probleme de genul? Ati rezolvat cumva? Ma simt penibil si demoralizat. Bine ca in rest a fost ok, ne-am simțit bine ca ne-am văzut, ne doream mult asta.
Are cineva idee care ar fi problema? Multumesc.

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai stat 30 de ore pe tren si erai contra cronometrue. Data viitoare incercati sa faceti sa aveti cateva zile la dispozitie.

E posibil sa ai ceva probleme de erectie si ejaculare precoce dar pana nu esti odihnit si nepresat de timp nu ai cum sa stii cat de mari sunt problemele sau daca e vreo problema.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand... trebuie sa intelegi ca odata terminat cu finalizare un act sexual, este normal sa nu mai ai erectie la scurt timp dupa.
Daca vrei sa te tina mai mult in cazul de fata, incearca sa te masturbezi inainte, cu 3-5 ore sa zicem (apoi sa faci dus). Dupa, cand are loc preludiul, nu o mai pune sa iti faca oral. Trebuie sa te asiguri ca esti excitat si ai erectie. Atunci folosesti prezervativul si incepeti actul sexual. Daca si asa ai probleme, nu face nimic inainte sa va intalnit si incepei direct cu actul sexual, iar preludiul sa aiba loc doar in cazul ei.

| Andrei200202 a răspuns (pentru DoarBogdan):

La asta ma gandeam si eu, multumesc!

| Andrei200202 a răspuns:

Ejejmwwm

| Perfekt a răspuns:

Data viitoare ia o pastila de Maraton forte de la plafar si o sa fii zeu happy