| alexsil05 a întrebat:

scuze daca intrebarea este perversa sau cum spuneti voi......cat de adanc este vaginul unei fete (din curiozitate)?

Răspuns Câştigător
| iar99Teo a răspuns:

Nu exista 2 femei cu aceeasi "adancime" in vagin asa cum nu exista 2 barbati cu aceeasi dimensiune la penis. In perioada de excitatie a femeii acesta isi schimba forma. Se alungeste se dilata si se lubrifiaza pentru a permite contactul sexual. Fiecare femeie e diferita. Adancimea medie este undeva intre 7.5-10.5 cm. Latimea poate varia si ea intre 2-10 cm.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Perversulelaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Un vagin normal, neexcitat are in medie 8 -12 cm si o largime de 2, 5 cm, putandu-si dubla lungimea cat si latimea, cand este excitat.

| Emilian65 a răspuns:

Din curiozitate, ia o rigla si masoara vaginul unei fete.

| Necunoscut112 a răspuns:

Caută pe google.

| EmanuelKant a răspuns:

E ca si cum ai cadea in prapastie..acolo mori.