| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor, si as dori sa-i fac un cadou prietenii mele, dar n-am nici o idee. Varod dati niste idei. Cea mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Si eu cred ca sunt OK brelocurile si astea sunt super http://www.crownfashion.ro/......ei-106732. Mai poti adauga o bratara cu inimioare de genul http://www.crownfashion.ro/......are-840604 sau un lantisor http://www.crownfashion.ro/......83-804046. Pana la urma depinde si de cat poti cheltui iar prietena ta va fi incantata de gest.

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Tu eşti singurul care o cunoaşte cel mai bine/Noi putem spune x şi y lucruri, însă poate nu vor fi pe placul ei/Dar îţi spun că la o noapte romantică nu rezistă nici o fată/Succes!

| Ririru a răspuns:

Buna.:*
Poti incerca o cina romantica, o iesire ceva romantica, dar daca vrei cadou. incearca un lantisor din argint, cu pandantiv in forma de inimioara si cu initialele voastre pe el. Nu e foarte scump. :).
O perna in forma de inimioara, sau niste brelocuri[stiu ca exista si lantisoare asa] in care tu sa iei o parte din inima si ea cealalta parte. Ceva in genul asta : http://www.fungift.ro/......280-p.html

Bafta la alegerea cadoului :*.

| PussicatDolls a răspuns:

Cauta niste cercei de aur sau argint, bratari, flori, ciocolata sau o seara romanticabig grinbig grin
Succes!

| Alice a răspuns:

Hei :** http://www.ilux.ro/......ubita.html
o inimioara in doua sa scrie initiala numelui tau pe o jumatate si pe alta a iei. sau o inimioara cu poza voastra tu sa o ai pe a ei si ea pe a ta. De la AVON cosmetice si parfumuri.
O cina romantica undeva in Paris sau sub clar de luna :x
Un trandafir de ciocolata iar inauntru sa fie un inel sau un colier.
Incanta inima iubitei tale dedicandu-i o carte cu declaratii de dragoste, cu poezii de dragoste, cu citate de dragoste, cu poezii in engleza cu TE IUBESC sau orice alte texte pe care vrei sa i le daruiesti intr-o carte personalizata.
Pot fi cadouri perfecte pentru aniversarea unei relatii, nunta, cadouri de valentines, ziua indragostitilo, 8 martie, de ziua ei bineinteles sau orice alta ocazie speciala.
O perna in forma de inimioara.
Un urs de un metru din plus, de preferat roz. garantez ca o sa-i placa.
2. Dati-i un cadou de care va puteti bucura impreuna, cum ar fi bilete la o piesa sau la o expozitie.

3. Alegeti un cosulet de cadouri plin cu mancarurile, ceaiurile, sapunurile si cremele preferate.

4. Oferiti-i drept cadou o zi la o clinica de infrumusetare.

5. Cumparati un set de lumanari parfumate sau daca stiti ce parfum prefera, cumparati-i un set din colectia respectiva.

6. Oferiti-i cateva lectii de tenis sau de golf.

7. Sortati toate pozele pe care le-ati facut de-a lungul timpului si puneti-le intr-un album.

8. Oferiti bijuterii elegante, dar simple: o bratara de argint sau o brosa.

9. Cumparati o sticla de vin si doua pahare sau rasfatati-o cu cea mai buna ciocolata posibila.
Fundita? >:D

| xMoonlight a răspuns:

Buna! Cel mai simplu, modest si frumos este un trandafir rosu! El simbolizeaza dragostea fata de o persoana. Fetele mereu sunt fericite cand primesc un asemenea cadou! Pur si simplu e de ajuns atata, daca vrei mai mult i-ai un buchet de trandafiri si pune-i inauntru un biletel pe care tu sa scrii sentimentele tale fata de ea.Succes :* Pa pa

| Michie a răspuns:

Am o idee. Du-te la un magazin de bijuterii si cerei doamnei la comanda o inimioara care sa sa desprinda in doua jumatati pe una sa scrie initiala[sau numele tau] si pe cealalta a ei:* e ceva unic.
sau... Un buchet de trandafiri si in trandafir o bratarica/inel
sau daca esti dispus sa cheltui ceva du-te la un magazin si fa-ti o perna in forma de inimioara cu o poza cu tine si cu ea si un ursulet cu I lobe you :*.
ar fi foarte romantic.
sper ca te-am ajutat.
Fundita puppy dog eyes?

| goodfriend a răspuns:

Ma scuzati toate sunt bune raspunsuri la toti doresc sa dau o funda dar nu pot asa ca am ales raspunsul,, cat'' dar consider ca la fel de mult m-a va ajuta raspunsul,, snowangel''

| LupuLaScufita a răspuns:

Buna. un cadou frumos ar fi sa inveti sa scrii corect gramatical. apoi mai vedem, poate inveti sa vorbesti corect.