| clickdreaptadelete a întrebat:

si-a luat varumeu azi un Samsung Galaxy Mini (ca si al meu) si nu ii merge difuzorul principal doar acela mic. Poate sa fie de la setari sau care problema?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Problema e ca putin iti pasa ca exista si categorii pe TPU!
Felicitari, esti un real factor de regres!

| clickdreaptadelete explică (pentru greece12):

Mda.era gata selectat categoria asta de la intrebarile anterioare si m`am grabit sa postez intrebarea si am uitat sa o schim straight face

| greece12 a răspuns (pentru clickdreaptadelete):

Hai sa-ti spun ce se intampla,daca vrei citesti,daca nu,nu.
Eu raspund cu precadere la Dragoste si Sex.
Ai incercat vreodata sa dai vreun sfat real cuiva caruia ii ardea buza si nu stia in ce parte s-o ia?
Si nu aveai o anumita dispozitie,nu simteai ca,vrand-nevrand,intri in problema celui care iti cerea ajutorul? Nu investeai suflet,materie cenusie,ganduri?
Cand intru la Dragoste si Sex sa ajut cativa copii care au nevoie de ajutor si vad o postare de matrimoniale,alta care nu stie cum sa redevina blonda si unul care nu stie de ce nu-i functioneaza telefonul lui varu-sau,nu mai am nici o dispozitie sa ajut pe nimeni.
Poate ca intr-o zi o sa ai nevoie si tu de un sfat real de la Dragoste si Sex. Daca n-o sa-l primesti,sa stii ca sunt de vina numai cei care ne strica dispozitia si cheful sa raspundem,postand orice le trece prin cap,aici.
Asta e, tu poate ca rezolvi problema varului tau, dar deja i-ai vaduvit pe atatia altii de cel putin un raspuns dat din inima.

Răspuns utilizator avertizat