| Guarda a întrebat:

Salut tpu...simt ca ma descarc alaturi de voi sa imi stiti problemele mele..sunt băiat am 19 ani nu am făcut niciodată dragoste/sex și mi-e rusine de mine.uni prieteni mai rad de mine si eu ma simt prost cand aud cuvantul asta virgin...mi-e rusine sa o fac, cum o sa fie prima dată, sunt timid..am putin penisul curbat asa este el sau doamne sufăr de vreo problema ..va multumesc de răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Stai calm amice, eu la fel, aveam peste 18 ani cand am avut prima partida. Cu o tipa de 30. winking Si a fost cam lunga, cam 7 luni, ca i-a placut tare. Se pare ca a fost vina penisului meu curbat. Dar sa stii ca dupa niste ani s-a indreptat.
Pace

| Guarda explică (pentru FreddieM):

Multa sanatate si multumesc frumos de raspuns!?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Ai niste prieteni care sufera de prostie, asa ca, nu trebuie bagati in seama, mai ales sa le spui ce faci cu unealta ta, cum esti tu si asa mai departe.

| Sofer a răspuns:

Nu trebuie sa îți fie rușine și lăsai pe prieteni tai și e explica-le ca nu e treaba lor ca ești tu virgin sau nu.
Nu e o problema penisul curbat, tot va satisface o fata.

| cristian200313 a răspuns:

Raspunsul meu este aici:
Sincer, nu trebuie sa iti fie rusine deloc, lasa-i pe ei sa rada de tine, mai tarziu sau mai devreme vor regreta ca au ras de tine, in plus si eu sunt virgin la 17 ani si las asa pana voi face cu o persoana potrivita pentru mine, chill.
Daca crezi ca ai probleme ceva cu penisul, iti doresc sa te duci la un doctor sa iti spuna chiar el.
Daca crezi ca aia rad de tine ca esti virgin, pai ce fel de prieten sunt aia? ignora-i si mergi mai departe. Succes.

| Denisaa1235 a răspuns:

Iți sugerez sa te duci la un medic daca tu crezi ca este vreo problema cu penisul tau si te deranjeaza. E ceva normal sa fi virgin la varsta asta, inca ai timp de asa ceva plus mai sunt persoane care nu s-au dezvirginat niciodata, nu baga prietenii in seama, e viata ta si faci ce vrei cu ea. O sa-ti gasesti o iubita cu care o sa-ti incepi viata sexuala curand happy