| JustMeCata a întrebat:

Simt ca pierd persoana pe care o iubesc si vreau o fata cu care as puetea vorbi si care ar avea timp sa ii spun povestea mea. Lasati-mi id-ul pe privat. Multumesc.

9 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Ce prostie omule iti pierzi iubirea ocupate de ea de ce ai vrea sa vorbesti cu o fata -_0

| JustMeCata explică (pentru SakonSIUkon):

_! _ (fùck you)

| SakonSIUkon a răspuns (pentru JustMeCata):

Ce bou lol ai prietena si vrei sa spui fetelor viata ta jalnica.

| JustMeCata explică (pentru SakonSIUkon):

Daca te-ar duce mintea... Am zis persoana iubita mah nu ca am prietena.

| SakonSIUkon a răspuns (pentru JustMeCata):

Ma duce minte acolo unde trebuie nu in dragostea ta care se duce naibi dupa ce mori.

| JustMeCata explică (pentru SakonSIUkon):

Bravo!

| andr33utza12 a răspuns:

Buna! nandreea34

| ciociiba a răspuns:

Maryuca_1999 :*:* am timp, si sunt foaarte deschisa >big grin

| BowWow a răspuns:

Hei! Nu-ti pot lasa mesaj pe privat. asa ca am hotarat sa-ti las id-ul meu aici, cu orice risc. Sunt dispusa sa-ti ascult povestea si sa te ajut cu ceva sfaturi. Id-ul meu : five.seconds_on_pluto