| Seby484 a întrebat:

sper sa-mi raspundeti cum trebuie pentru ca nu stiu ce sa fachappy

Tocmai am trecut clasa a-IX-a si.in clasa am picat cu o fata de la fosta scoala, care nu prea aveam conversatii cu ea, adica doar ne salutam si cam atat...acum zilele astea am stat si am "analizat-o" am vazut ca e diferita de celalte fete.in fine si pot spune ca m-am indragostit de eabig grin. dar nu stiu ce sa-i spun...cred ca e prima oara cand simt ceva pentru cinevabig grin ce pot sa-i spun? va rog raspundeti cu seriozitatebig grin! Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| CloseToYou a răspuns:

Buna seby!
O sa trec direct la subiect:daca iti place fata spune-i! Sau ma rog, daca nu esti sigur ca si ea simte la fel arata-i asta...Incearca sa intri in vorba cu ea legat de lucruri de la scoala(faptul ca sunteti in aceeasi clasa ajuta mult in cazu' asta),zambeste-i,ajut-o,fa-o sa rada,fa-i complimente,dar nimic de genul:,,papusa ce sani/fund/orice alta parte anatomica de genu' frumos ai"laughing(desi nu pari genulhee heePe scurt comporta-te frumos cu ea si incearca sa o faci sa se simta speciala. Daca e fata desteapta,o sa se prinda si o sa-ti raspunda la,,semnale''.
Crede-ma sunt fata,si daca un baiat are o infatisare normala,e dulce si politicos,ma face sa rad si imi face complimente sunt,, terminata"rolling on the floorIncearca si tu,, formula'' si o sa fie totul superwinking
Bafta multa!>big grin

| Seby484 explică (pentru CloseToYou):

Mersitongue si ai dreptate in privinta cu acele complimente ''papusa.ce sani/...nu sunt genul alahappysunt mai timidhappysi nu suport asa cevabig grin

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui ceva in mod special, du-te la ea, fii in preajma ei cat mai des, zambeste-i, fa-o sa rada, protejeaz-o (cand sunteti pe culoar, stai instre zona pe unde alearga colegii). va vedea singura, va intelege si lucrurile vor merge de la sine.

| Seby484 explică (pentru simf):

Mersi voi tine cont de ce mi-ai spushappy