| Anonim420420 a întrebat:

sper sa nu fie cringe. Deci acum 7 luni vorbeam cu o fata (ne placeam reciproc, dar nu eram impreuna) iar intr o zi ne -am certat, adica nu certat dar m-am suparat ca. si nu i-am mai raspuns si de atunci nu am mai vorbit. Nu a fost prima data, adica inainte ne mai suparasem unul pe altul de 2 ori si ne -am impacat, dar de aceasta data nici unul nu a mai cerut scuze sau altceva, ea a inceput sa posteze pe Facebook poze cu ea (inainte posta din an in paste, a inceput sa posteze zilnic, si -a facut Instagram si sarah, pe insta postand constant) Bun acum problema pe care o am este aceea ca de cateva zile mi-a revenit gandul la ea si nu pot sa-l scot din minte, mi-as dori sa mai vorbesc cu ea dar nu cred ca se mai poate, ce as putea sa fac sa uit de ea. Voi ce credeti a uitat de mine? Tin sa mentionez ca mi-a dat likes pe insta/Facebook in tot timpul acesta.Ce as putea sa fac? Sper sa nu fie cringe dar chiar ma simt nasol ca am lasat-o asa, sper ca am ales bine categoria (dragoste). Dau funda! Va rog mult

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca toata faza asta s-a intamplat acum 7 luni, parerea mea e ca te poti baga in seama cu ea asa, casual. Fara scuze penibile sau altceva.

| Pool77 a răspuns:

E cam cringe.

Cati ani ai?
Ce rost are? Adica daca doar vorbeati pe Facebook, si nici macar nu erati intr-o relatie, ce rost are?
Maturizeaza-te, altfel vor sterge toate cu tine pe jos.

| christall a răspuns:

Caut-o si spune-i ce ne ne-ai spus noua aici.

| Eduard196 a răspuns:

Daca ti-a dat like la ce te mai stresezi atat? Baga-te odata in seama cu ea!

| Ivanka11 a răspuns:

Cum o cheamă pe ea?

| Anonim420420 explică (pentru Ivanka11):

Cu ce te ajuta asta?laughing

| Ivanka11 a răspuns (pentru Anonim420420):

Mă ajută foarte mult spune! happy