| Annnonim12 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare ciudata, dar chiar nu am primit de la nimeni un raspuns clar despre virginitatea barbatului. Cum te dezvirginezi, cand si ce simti? Dau FUNDA celui mai bun si serios raspuns!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa vezi cand prinzi gustul, poate sa fie incomod, bine sau poate la inceput nu o sa fie dura pentru sex pana se obisnuieste

| RAY a răspuns:

Prima oara e cam aiurea mai ales daca esti taxtat pe numar si nu ora,cum sa fie foarte bine daca si aia se implica, de aia recomand una matura, simti placere, nu sangereaza nimic, nu se rupe himenul fi fara griji

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu simti mare lucru.
Despre acea 'ata', nu te gandi ca o sa se rupa; mai ales daca folosesti prezervativ, e foarte posibil sa se rupa putin, sau chiar deloc.
Daca incepeti cum trebuie, vei fi mai interesat de actul sexual in sine, decat de furnicatura pe care o vei simti acolo.

| Emilian65 a răspuns:

Un baiat se dezvirgineaza in urma unui act sexual. Ce simte? Ca l-a piscat un purice de penis.

Răspuns utilizator avertizat