| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU, stiu ca nu aici trebuia sa postez; vv

Am luat acum un ps4 la mana a doua, nou. Manetele se aprind, tot, ledurile functionaza si consola,. Faza e ca cand aprins ps-ul si vreau sa o bag si pe a doua, prima se deconecteaza si intra a doua si invers. Ce pot face? Nu am cablu din ala de bagi in ps. Trebuie conectat ceva de prin setari ca nu inteleg? Funda. Pls help

2 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Și dacă știi că „nu aici trebuia să postezi" ATUNCI DE CE POSTEZI AICI? TU GÂNDEȘTI?

| qffwqfw a răspuns:

Ma refer la manete. Una e rosu, alta albastru iar dupa se deconecteaza de tot una si alta ramane.